Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 42

Довідковий апарат

Каталог метричних книг, що зберігаються у Державному архіві Рівненської області.

Каталог метричних книг складається із чотирьох розділів: «Православ’я», «Римо-Католицизм», «Лютеранство», «Іудаїзм».

Метричні книги всіх конфесій подано в каталозі за схемою: відомості про народження, шлюб, розлучення ( в іудаїзмі) та смерть із зазначенням номерів назв. Хронологічних меж фондів та пошукових даних архіву. У межах кожної конфесії переліки релігійних установ систематизовано за хронологічною ознакою відповідно до адміністративно-територіального поділу, прийнятого у державі на час створення метричних книг(губернія, воєводство). Релігійні установи систематизуються за церковно-адміністративним поділом, прийнятим у кожній з конфесій ( єпархіями, деканатами, рабинатами тощо), які подаються в алфавітному порядку. Офіційні назви релегійних установ подано за тим населеним пунктом, у якому вони знаходились. Інформацію доповнюють сповідальні відомості-книги церковного обліку населення, що велися при кожній церкві для запису в них за встановленою формою парафіян, які приходили на сповідь, у яких вказано: населених пункт, склад сім’ї та їх вік, а також книги дошлюбних опитувань.

До відомостей про метричні книги укладено географічний покажчик. В географічному покажчику зазначено тогочасні назви населених пунктів, їх статус та адміністративно-територіальне підпорядкування. Сучасне підпорядкування, зміни назв або статусу, об’єднання з іншим населеним пунктом та виключення з облікових даних вказується в географічному покажчику в дужках.

      Відомості про наявність і кількість документів з кадрових питань у фондах Державного архіву Рівненської області станом на 01.01. 2018 року / з 1940року - по 2007 рік включно/.Завантажити у форматі (DOC)

 

                  

 


Перелік громадян, які загинули у роки Великої Вітчизняної війни та захороненні на території Рівненської області

 Перелік місць поховань загиблих у Великій Вітчизняній війні1941 − 1945 рр. в Рівненській області.Завантажити  у форматі (DOC)

 Перелік радянських воїнів, мешканців Рівненщини, які загинули та зникли безвісти у роки Великої Вітчизняної війни. Завантажити у форматі (xls)

 Перелік  громадян,  які загинули у роки Великої Вітчизняної війни та захороненні на території Рівненської області . Завантажити у форматі (xls)

Хронологічний список офіційних дат окупації та звільнення від фашистських загарбників населених пунктів Рівненської областіЗавантажити у форматі (DOC)

 


Перелік фондів періоду до 1939 року, що зберігаються в Державному архіві Рівненської області. Завантажити у форматі (DOC)

Каталог метричних книг, що зберігаються в Державному архіві Рівненської області.  Завантажити у форматі (DOC)

   Географічний покажчик. Завантажити у форматі (DOC)

Державний архів Рівненської області: Путівник. –Т. 1: Фонди періоду до 1939 року. – Рівне, 2011. – 425 с. Завантажити у форматі (pdf)

Покажчик домоволодінь по м. Рівне. Завантажити у форматі (DOC)

Реєстр фондів періоду нацистської окупації України (1941-1944р.р.). Завантажити 

Описи фондів в електронному вигляді.